KdoPřijel.cz - chytrý hotelový blacklist problémových hostů

Chraňte svůj byznys a pomáhejte ostatním!

Základní myšlenka projektu KdoPřijel.cz je vytvoření unikátního virtuálního prostoru, jakéhosi hotelového blacklistu, v rámci kterého mohou jednotliví provozovatelé ubytovacích zařízení přímo sdílet své negativní zkušenosti a varovat ostatní členy komunity před potížisty. Čenství v komunitě je a vždy bude zdarma.
Budujte komunitu

Profesní sounáležitost a solidarita jsou dva základní pilíře, na kterých projekt KdoPrijel.cz staví. Celý projekt je výsostně nekomerční a jeho jediný smysl je chránit členy komunity.

Sdílejte své zkušenosti

Díky intuitivní aplikaci můžete jednoduše sdílet své negativní zkušenosti s Vašimi hosty mezi ostatními členy komunity a varovat je. Pamatujte, že sdílet znamnná starat se a pomáhat.


Jednoduhé vyhledávání

Chytrý algoritmus umí dle zadaných kritériií a geolokace spočítat pravděpodobnost shody Vašeho hosta se záznamy v komunitní databázi a varovat Vás dříve, než k Vám vůbec dorazí.

Právní jistota

Díky spolupráci se společností GDPR for hotels je celá aplikace v souladu s novým nařízením o ochraně osobních údajů - nemusíte se obávat žádných nepříjemných překvapení.

Pohodlná segmentace a zpětná vazba

Aplikace Vám umožní jednoduše a přehledně evidovat potížisty pomocí štítků a vložených poznámek. Stejně tak umožňuje lidem v komunitě hodnotit záznamy ostatních a zkvalitňovat tak relevanci celé databáze.

Rychlé a chytré vyhledávání

Speciálně navržený algoritmus umí vypočítat pravděpodobnost shody Vašeho hosta se záznamy v komunitní databázi. Podle času a geografické lokace Vám vyhledá pouze relevantní výsledky, navíc přehledně seřazené dle jejich závažnosti.